Poluvreme - Prvo prazan hod, pa pravi Partizan, navijači sad hvale igrača kog su do juče kritikovali (TVITOVI)

utorak 05.11.2019.
20:45

Loš početak Partizana, ali potom je polako sve počelo dadolazi na svoje mesto.

Beta/Saša Đorđević/Ev

Crno-beli večeras u ''Štark Areni'' pokušavaju da nastave seriju pobedau Evrokupu.

U šestom kolu rival im je Venecija, a posle prvog poluvremena Partizan vodi sa 39:37.

''Parnom valjku'' je trebalo nešto više vremena da se ''zagreje'', što su gosti iz Italije iskoristili i poveli sa 9:0 u uvodnim minutima meča.

Seriju Venecije prekinuo je Jaramaz, potom je poentirao i Zagorac i Partizan je smanjio na 9:5.

Nešto kasnije, gosti ponovo vraćaju devet poena razlike - 19:10, a do kraja prvog kvartala Partizan prilazi na 21:18.

Prvo vođstvo crno-belima donosi Žanis Pejners, pogotkom za 22:21 u korist Partizana početkom druge četvrtine.

Domaći potom ulaze u ritam, poveo je Partizan i sa 32:25, ali u završnici poluvremena opet bolja igra Venecije, koja poenima Vata stiže do ozjednačenja - 37:37.

Rašo Tomas ponovo najbolji u Partizanu sa 11 poena u prvom poluvremenu, a navijači na Tviteru hvale i do sada često kritikovanog Žanisa Pejnersa, koji ima sedam postignutih poena.

Mičel Vat je sa 17 poena ubedljivo najraspoloženiji u ekipi Venecije, crno-beli za sada za njega nemaju rešenja.