Poluvreme - problemi u napadu, Partizan mora bolje (TVITOVI)

subota 06.10.2018.
21:49

Pravi takmičarski meč u dvorani "Aleksandar Nikolić".

kkpartizan.rs

Nkon prvih 20 minuta u "Pioniru" koji je prepun, Partizan gubi protiv Olimpije sa 34:35.

Vrlo brzo je Partizan poveo sa 5:1 nakon trojke Pejdža, gosti su se držali čak i nakon trojke Sija. Bilo je vrlo tvrdo, poveo je Partizan pred sam kraj četvrtine sa 8:15, ali su gosti na sve moguće načine ostajali u igri.

Veoma bitnu trojku postiže Markus Pejdž koji je bio u elementu večeras, ali se gosti uprkos prednosti od 7 poena razlike u korist Partizana vraćaju u igru još jednom.

Špan je vezao dve trojke sredinom deonice i doneo prednost gostima, Partizan je imao velikih problema u napadu i Olimpija je držala svoju prednost stečenu sredinom četvrtine.

Trojka Badžima je bila veoma bitna za Olimpiju da ode na odmor uz prednost, Partizan nije uspeo da preokrene rezultat.