Poluvreme - Partizanu ništa ne polazi za rukom, navijači u neverici! (TVITOVI)

• 15. januar 2019.

• 19:43

Posle tri vezane pobede, delovalo je da su crno-beli u usponu forme, ali prvo poluvreme večerašnjeg meča sa Monakom ponovo je na površinu izbacilo postojeće slabosti.

Posle prvih 20 minutra igre, pred punim tribinama beogradskog ''Pionira'', Monako protiv Partizana vodi sa 40:26 u meču trećeg kola Grupe E Top 16 faze Evrokupa.

Ekipa Andree Trinkijerija je potpuno neutralisana u napadu, veoma teško su crno-beli dolazili do poena.

S druge strane, goste nije poremetila ''paklena'' atmosfera, od samog starta su nametnuli svoj ritam i konstantno bili u vođstvu.

Robinson i Lakomb sa po osam i Kikanović sa 6 poena najefikasniji su u ekipi Monaka, a u Partizanu jedini koji je na očekivanom nivou jeste Nikola Janković sa 12 poena (6/8 za dva).

Plejmejker Aleks Renfro je potpuno van ritma u napadu, bez pogotka iz igre (0/5 za tri, 0/1 za dva), dve asistencije i jedan skok su donekle popravili utisak o njegovoj igri.