Poluvreme - Partizanova odbrana je sa druge planete, Rusi smanjili zaostatak! (TVITOVI)

utorak 22.10.2019.
20:53

Partizan odličnom odbranom stigao do prednosti.

BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO

Nakon prvog poluvremena utakmice četvrtog kola Evrokupa u Beogradu, košarkaši Partizana vode rezultatom 41:35.

"Crno-beli" su od samog početka nametnuli svoj ritam igre i poveli već na startu, Rusi su uzvratili, ali do kraja prve četvrtine sve su u svojim rukama imali izabranici Andree Trinkijerija.

Na kratku pauzu se otišlo sa šest poena prednosti za domaću ekipu što je dalo poseban vetar u leđa Partizanu.

Uz sjajnu odbranu cele ekipe, "crno-beli" su u drugoj četvrtini stigli i do dvocifrene prednosti, ali je Lokomotiva sa dve trojke uspela da smanji na šest poena zaostatka.

Posebno su se istakli Stefan Birčević sa 9 poena, Rade Zagorac sa 8 i Nikola Janković sa postignutih 7 poena i čak pet skokova.