Poluvreme - Partizan OPET po starom! (TVITOVI)

• 20. oktobar 2020.

• 18:45

Očajna četvrtina crno-belih.

Posle prvog poluvremena Partizan gubi u Turskoj od Behčešehira sa 39:38.

Od starta je Miler-Mekintajer najavio da bi ovo mogao da bude njegov meč, ali je bio jedini raspoložen, pa je domaćin imao prednost u uvodnim minutima utakmice.

Ipak, Partizan je stegao odbranu u drugoj polovini prve četvrtine, a na kraju Zagorac pogađa trojku za 15:22 što je bila najveća prednost crno-belih.

Poenima Gordića Partizan je na mini-odmor otišao sa 17:24.

Sjajni plejmejker Gordić je takođe bio raspoložen u tim trenucima, njegovom trojkom Partizan odlazi na +8, a nakon poena Mike na asistenciju upravo Gordića crno-beli su stigli do +12.

Ipak, stao je Partizan sredinom deonice, Bahčešehir je stigao do -4, a onda je trojkom Džonsa stigao i do -1 nakon čega je Šćepanović morao da reaguje tajm-autom.

Ipak, nije sprečio preokret, Erik Grin je uspeo poenima da donese domaćinu 39:38.