Poluvreme - Odlična Zvezda, ''delije'' oduševljene! (TVITOVI)

• 10. oktobar 2019.

• 19:48

Ako se ovako nastavi i u drugom poluvremenu, pobeda će Zvezdi biti nadohvat ruke.

Posle prvog poluvremena utakmice drugog kola Evrolige, Crvena zvezda - Fenerbahče 35-30.

Prva četvrtina je protekla u ravnopravnoj igri dva tima, ekipe su se smenjivale u minimalnom vođstvu, a posle prvih deset minuta na semaforu je stajalo 16:15 za Fenerbahče.

U većem delu druge četvrtine Zvezda je odigrala znatno bolje, razigrao se i raspucao Dejan Davidovac, koji se pridružio raspoloženima Deriku Braunu i Gistu i Zvezda je povela sa 29:23 poenima Gista na tri i po minuta pre kraja drugog kvartala.

De Kolo je potom režirao seriju gostiju od 5:0, ali Gist i Lorenco Braun pogađaju za vođstvo Zvezde od 34:28.

Džejms Gist je sa osam poena najefikasniji u Zvezdi, po sedam su upisali Derik i Lorenco Braun.

Nandi de Kolo sa 14 i Ali Muhamed sa osam poena predvodili su goste tokom prvog poluvremena.