Poluvreme - Navijači Partizana nisu baš zadovoljni, Trinkijeri nije na klupi!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 19. oktobar 2019.

• 17:58

Partizan vodi.

Posle prvih 20 minuta, ekipa Partizana vodi u Baru protiv Mornara rezultatom 33:32.

Na startu utakmice nadmetali su se Uroš Luković i Ognjen Jaramaz, samo njih dvojica su postizali poene a na semaforu je pisalo 6:5, a od trojke Pulena sve je išlo na bolje po ekipu Mornara.

Usledilo je zakucavanje Milka Bjelice, a nakon trojke Markote koji je prethodno zabeležio skok i blokadu, bilo je 20:14.

Proigrao je Markus Pejdž u drugom delu igre, pogodio je trojku za 21:21, ali je usledila mini-serija Volera za novu prednost domaćih od 4 poena, potom je isto uradio i Uroš Luković.

Prednost se do samog kraja poluvremena kretala između dva i četiri poena u korist Mornara, a onda Partizan prelazi u prednost pred sam kraj. Jaramaz je pogodio svoju novu trojku

Inače, Partizan na ovom meču igra bez prvog trenera, Andree Trinkijerija, koji se ne oseća dobro.