Poluvreme - I Olimpijakos je prejak, Delije se ponovo nerviraju (TVITOVI)

petak 17.11.2017.
20:46

Crvena zvezda je ponovo naletela na veoma jakog protivnika, nakon 20 minuta gubi u Pireju.

Sportske.net/Nikola Krstić

Nakon prvih 20 minuta ekipa Crvene zvezde gubi od Olimpijakosa sa 47:37.

Opet je Zvezda loše otvorila meč, Nikola Milutinov je dominirao pod košem, Olimpijakos je uglavnom igrao na njega što je donelo rezultat.

Na drugoj strani je jedino Pero Antić bio raspoložen, postigao je dve trojke, ali je Crvena zvezda igrala prebrzo, što je dovelo do dosta promašaja iz igre.

Pred kraj deonice Olimpijakos je imao 22:10, ali je Ročesti trojkom završio ovu četvrtinu.

Serija Crvene zvezde se nastavila u drugoj deonici kada je Ročesti pogodio novu trojku, a nakon bacanja Dangubiča bilo je 22:19. Ipak, odgovaraju Agravanis i Mancaris trojkama, da bi ponovo sjajni Ročesti održao Zvezdu u igri i smanjio na 28:25.

Ipak, Papapetru vraća domaće na +7, kasnije Roberts pogađa trojku za +10. Videli smo reviju trojki, Roberts je pogodio još jednu, na drugoj strani Feldin i Antić su pogađali...