Poluvreme - "Grobari" tvrde da Gist ima svoju ulogu, "delije" besne! (TVITOVI)

nedelja 17.11.2019.
20:54

Dve četvrtine kao preslikane.

KK Partizan NIS

Nakon prvo poluvremena, košarkaši Partizana vode protiv Crvene zvezde rezultatom 43:37 u okviru 7. kola ABA lige.

Posle dobrog početka "crveno-belih", domaćin je odličnom igrom u nastavku prve četvrtine u jednom trenutku stigao i do dvocifrene prednosti, ali je ekipa Andrije Gavrilovića uspela da smanji razliku na sedam poena zaostatka.

Ipak, to nije pomoglo košarkašima Zvezde da se vrate u meč, pa je Partizan odličnim izdanje Voldena, Mozlija i Veličkovića dosta lako uspeo da održi prednost na poluvremenu - 43:37.

Dok navijači "crno-belih" blistaju, "delije" ne kriju svoj razočaranje kako se odvijaju stvari na parketu Štark Arene.

22:07

Vidi se da ne smemo da pobedimo,komedija :)

deki trbic
23:16

Kada izgubite sudije su krive kme kme kme

23:56

To je vama,mi opet uzimamo titulu,a ti places,kao prethodnib 5 godina,bezmozgovicu

petar000
22:03

Neverovatno je sta Partizan radi. Igra obe cetvrtine po osam minuta i onda sve prospe za preostala dva. I tako citave sezone. Znaci, ovo kad ne vodimo na poluvremenu sa vise od 15 onda ce biti svasta do kraja. Igraju i kad ih razbiju pocinju neke neverovatne odluke u napadu, neke basketaske fore Gordica, neka zavlacenja Jaramaza medju pet igraca, sutevi preko dve ruke kao da se biraju najgore pozicije da bi se sutnulo. Znaci neverovatno. Gordic citave sezone pet minuta fenomenalnih, pa u sledeca dva ponisti sve dobro sto je uradio. I neverovatno je sto prave greske u seriji, znaci pogrese u napadu i odmah nadovezu gresku u odbrani i to svi, prvo Gordic, pa Novica, pa Zagorac, pa Jaramaz. I onda Zvezda ni kriva ni duzna ima aktivnu utakmicu a da nije odigrala ama bas nista. I onda mi neko prica kako treba forsirati nase! Ma deset bre amerikanaca i ne razmisljaj ko ce da ti se pogubi u situaciji kad imas sve u svojim rukama.