Poluvreme - FANTAZIJA, ZVEZDA PONIŽAVA PROTIVNIKA! (TVITOVI)

sreda 12.12.2018.
19:50

Fantastična partija Crvene zvezde u prvih 20 minuta.

aba-liga.com/Igokea/Nenad Vuruna

Posle prvog poluvremena Crvena zvezda vodi sa neverovatnih 65:22 i mnogi već računaju pobedu u ovom meču iako je prošlo samo 20 minuta igre.

Od samog starta Crvena zvezda je briljirala.

Poveli su Italijani sa 3:4, a onda serija Zvezde od 7:0, a posle rezultata 10:6 na 6 minuta do kraja četvrtine, Zvezda je zaigrala neverovatnu odbranu i iz toga je proizveden sjajan napad za novu seriju od 11:0!

Dva i po minuta gosti nisu postigli poene, a u redovima Crvene zvezde su oni bili veoma dobro raspoređeni, svi su bili raspoloženi za igru.

Poenima Majkla Odža bilo je 28:8, sve je podsetilo na onu utakmicu u Breši, nadali smo se samo da se završi drugačije.

Nenadićevom trojkom Crvena zvezda stiže do ogromnih +23 (39:16) na čak 7 i po minuta do kraja poluvremena, izgledala je četa Milana Tomića neverovatno dobro u tim trenucima.

Perperoglu je zaigrao sjajno, nakon njegove trojke je bilo i 48:20, Breša je totalno potonula u "Pioniru". Bili Beron je nakon toga ponovio novu za 51:20 na 3 minuta do kraja.

Rafal je nastavljen, 60:22 trojkom Lazića, a na drugoj strani gosti nikako nisu mogli do poena. Bili Beron za +41, pa Odžo za +43...

Reglend ima 11 poena, Lazić takođe, 10 je upisao Beron.