Poluvreme - fantastična druga četvrtina Partizana!

sreda 30.10.2019.
19:59

Odlično je Partizan odigrao drugu deonicu.

ABA liga/Mornar/Media PRO

Ekipa Partizana vodi nakon prvih 20 minuta protiv Limoža sa 32:36 nakon fantastične partije u drugoj deonici.

Crno-beli su drugu četvrtinu dobili sa 20:7.

Očajno je Partizan počeo utakmicu. Limožu je sve polazilo za rukom, pogodili su tri trojke, poveli 11:2 nakon čega je Trinkijeri morao da traži tajm-aut.

Polovinom prve deonice bilo je 15:5 nakon čega Partizan pravi seriju od 5:0 preko Mozlija i Rašona Tomasa. Ipak, usledila je kontra-serija domaćina koji su stigli do 22:10.

Srpski tim je nekako smanjio rezultat do kraja četvrtine na -9.

Dobro su crno-beli krenuli u drugoj četvrtini, Pejdž je predvodio napade Partizana koji je stigao do 25:26 za prvu prednost ekipe Andree Trinkijerija.

Ipak, ekipa Partizana je posustala nakon toga, Limož je napravio novu seriju od 7:0, pa onda serija na drugoj strani, Partizan je ponovo preuzeo prednost pred odlazak na poluvreme.

Markus Pejdž ima 10 poena, Gordić je postigao 7, a Rašon Tomas 6.