Poluvreme - ''Delije'' u neverici gledaju šta se dešava sa Zvezdom... (TVITOVI)

utorak 19.11.2019.
20:43

Dva dana posle poraza u derbiju, Zvezda ima mnogo problema i protiv Albe u Berlinu.

BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO

Prvo poluvreme utakmice devetog kola Evrolige u potpunosti je propalo domaćoj Albi, koja protiv Crvene zvezde vodi sa 46:34.

Domači su od samog starta stekli rezultatsku prednost, poveli su sa 6:0, Zvezda je nešto kasnije smanjila na 10:9, ali to je najviše što je šampion Srbije i ABA lige uspeo da uradi u prvih 20 minuta.

Alba se potom ponovo rezultatski odvojila, lagano uvećavala razliku, uz odličan šut za tri poena (6/11u prvom poluvremenu), dok je Zvezda postigla samo jednu trojku od početka meča.

Rokas Giedraitis je sa 14 poena ubedljovo najbolji kod domaćih, prati ga Sikma sa devet, a Zvezdu predvode centri Ognjen Kuzmić i Majkl Odžo sa po 10 poena.

Navijači uglavnom nezadovoljni, mada ima i poneki optimistički komentar.