Poluvreme - Budan samo Bogdan, ostali u dubokom snu! (TVITOVI)

subota 14.09.2019.
14:44

Bogdan Bogdanović drži našu reprezentaciju u igri.

fiba.basketball

Bolje smo počeli, poveli sa 5:0, ponovo je Bogdan briljirao na startu utakmice, ali su Česi uspeli da vrate priključak odmah. Bohačik i Satoranski su pogodili trojke, Česi su kasnije izjednačili na 15:15, ali je usledila nova trojka Bogdana Bogdanovića. Poveli smo i 20:15, a onda jako loša igra u odbrani.

Česi su stigli do 20:20 do kraja četvrtine, a onda su igrali sve bolje, a naši su bili sve slabiji u napadu.

Dosta prostora su imali Česi u napadu, pogađali su otvorene šuteve, pa su poveli i sa 32:25 u jednom trenutku.

Nije mogao ni Bogdan ništa svojim koševima, Česi su nastavili da trpaju koš naše reprezentacije za 28:37 nakon čega je Đorđević morao da traži tajm-aut.

Bilo je i +13 za Čehe, a onda trojka Bogdanovića, 2+1 Bjelice, Srbija se probudila pred kraj poluvremena.

Kasno je bilo za preokret, ali smo spustili na nešto povoljnijih 50:41 što je rezultat na kraju poluvremena.

Bogdan ima 17 poena, Raduljica 7, ostali daleko ispod.