Poluvreme - Alba napunila koš Partizana, ali ima i jedna dobra vest...

sreda 11.10.2017.
21:07

Ubedljivo vođstvo Albe posle prvog poluvremena, Partizan bez rešenja u odbrani. Šta kažu navijači?

aba-liga.com/Mornar/Media Pro

Košarkaši Partizana večeras su startovali u Evrokupu.

Prvi rival im je nemačka Alba koja posle prvog poluvremena u Berlinu vodi sa ubedljivih 57-39.

Ovaj deo igre odužio se zbog problema koje je domaćin imao sa elektronikom tokom prve četvrtine. Ovi problemi su potom rešeni, ali ne i Partizanovi problemi u odbrani.

Čak 30 poena primili su crno-beli u ovoj četvrtini, pa je jasno da je Alba sve vreme imala vođstvo koje je u drugoj četvrtini iznosilo i 19 poena razlike (50:31).

Usledile su dve vezane trojke Partizana, preko Vilijams-Gosa i kapitena Veličkovića, ali taj bljesak je kratko trajao.

Ono što je pozitivno večeras, jeste povratak na teren Aleksandra Aranitovića, koji se oporavio od povrede i polako će dobijati minutažu u narednom periodu.