Počelo zamerkama kapitenu, a onda je usledio "rafal"! (TVITOVI)

utorak 16.10.2018.
19:51

Crveno-beli imaju jedanaest poena prednosti na poluvremenu (44:33). Zvezda se dugo mučila sa trojkama Andore, na kraju uzvratila istim oružjem.

Beta/Branislav Božić/Ds

Ekipa Milana Tomića bolje je otvorila utakmicu i vrlo brzo stigla do osam poena prednosti (12:4).

Gosti se serijom trojki vraćaju u rezultatski egal, a na kraju uspevaju i da odu na prvu pauzu sa "pola koša" razlike.

Na startu drugog kvartala crveno-beli bez rešenja u napadu, a posao je otežavala dobra igra košarkaša Andore u odbrani.

Gosti su tako stigli do osam poena prednosti, ali je sredinom druge četvrtine usledila serija 11:0 kojom su košarkaši Crvene zvezde mt:s ponovo stigli do vođstva.

Ekipu je u tim trenucima predvodio Džo Reglend, a doprinos je dao i Ognjen Dobrić. U poslednjih minut i po "nišan su namestili" Aleksa Radanov i Džo Reglend tako da je Zvezda na odmor otišla sa 11 poena prednosti.