subota 04.08.2018.
16:23

Prva pobeda reprezentacije Srbije na turniru u Meihoku.

Beta/Branislav Božić/Ev

Nakon jučerašnjeg poraza od reprezentacije Ukrajine, tim Jovice Antonića je uspeo da savlada Angolu 69:52 (10:13, 17:17, 22:5, 20:17).

Posebno je dobra bila igra u drugom poluvremenu, a za razliku od jučerašnje utakmice nije bilo opuštanja u poslednjoj deonici.

"Odigrali smo odlično svih 40 minuta. Ponovo smo na početku poslednje četvrtine imali „plus 14“,ali smo ovog puta poslednju deonicu odigrali pametno, zahvaljujući dobroj odbrani i organizaciji napada. Svi igrači su dali značajan doprinos pobedi koju ekipa posvećuje Marku Tejiću, kome je