Pešić: ''Finiš pokvario utisak''

• 28. mart 2012.

• 23:25

• Izvor: Sportske.net, novosti.rs

Zvezda je večeras ubedljivo savladala Vojvodinu, a činjenica da su gosti u poslednjoj deonici smanjili razliku, razlog je za upozorenje koje je trener Pešić uputio svojim igračima.

Svetislav Pešić zadovoljan je kako je njegova ekipa odigrala u većem delu meča, sve do 35. minuta kada je usledio pad u igri koji su gosti iskoristili da ublaže poraz.

To je bio i razlog što iskusni stručnjak nije bio potpuno zadovoljan i pored sigurnog trijumfa Crvene zvezde Beograd.

''Bilo je dobro do 35. minuta. Bili smo sobri u skoku, a uspeli smo i da postignemo 24 poena iz kontranapada. Međutim, u finišu smo pali, što bi u nekim utakmicama moglo i skupo da nas košta nekog poraza. Evo, na primer, u Kragujevcu je večeras BKK Radnički pogađao trojke 26-13 i iznenadio domaćina'', hvali, ali i opominje Pešić.