Partizan u dvocifrenom minusu, kritike ''Grobara'', samo jednog igrača hvale

utorak 05.12.2017.
18:40

Posle prvih 20 minuta igre u Viljnusu, oslabljeni Partizan je u rezultatskom minusu.

aba-liga.com/Mornar/Media Pro

Poluvreme je u Viljnusu, a domaći Lijetuvos Ritas vodi protiv Partizana sa 47-36.

Početak meča obeležilo je pojavljivanje mladog Nikole Tanaskovića, povratnika sa pozajmice iz Spartaka u prvoj petorci, a upravo je ovaj momak upisao prve poene za crno-ble u ovom meču.

Ipak, tokom čitavog poluvremena, Lijetuvos je imao blagu prednost koja je u finišu druge četvrtine postala i dvocifrena - 41:30.

U Partizanu su posle prvih 20 minuta najefikasniji Šalić i Miler sa po osam poena, a zanimljivo je da Vilijams Gos nije ni ulazio u igru.

Podsetimo, crno-beli večeras igraju i bez kapitenaVeličkovića.