sreda 08.11.2017.
21:27

Pre dve večeri bilo je znatno drugačije...

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Prema zvaničnom podatku objavljenom na sajtu Evrokupa, večeras je u dvorani ''Aleksandar Nikolić'', na utakmici petog kola Evrokupa između Partizana i Lokomotive Kubanj prisutno 4.100 gledalaca.

Gotovo prepolovljena poseta u odnosu na onu koja je viđena u ponedeljak uveče, kada je Partizan u derbiju ABA lige dočekao aktuelnog šampiona Crvenu zvezdu mts.

Kao da je ubedljiv poraz u tom meču (84-100) demoralisao deo pristalica crno-belih, kao da su izgubili veru u ekipu Miroslava Nikolića, koja je do samog finiša treće četvrtine večerašnjeg meča imala aktivan rezultat u duelu sa sjajnom ekipom Lokomotive, jednom od najvećih favorita za osvajanje Evrokupa.

Nažalost, među prisutnim navijačima bilo je i onih koji su upaljačem u finišu poluvremena pogodili trenera gostiju Sašu Obradovića.