Partizan poklekao u finišu

• 23. septembar 2013.

• 22:56

Košarkaši Partizana odigrali su i petu utakmicu na turneji u Španiji i doživeli četvrti poraz. Ovog puta bolja od crno-belih bila je ekipa Lokomotive Kubanj, aktuelni osvajač Evrokupa.

Posle ubedljivog poraza od Kahasola, trijumfa nad Mursijom, a onda solidnih partija, ali i poraza od Reala i Malage, ekipa Duška Vujoševića je u ponedeljak poražena i u duelu sa ruskom Lokomotivom Kubanj.

Aktuelni odvajač Evrokupa slavio je posle neizvesne završnice rezultatom 91:85 (24:23, 20:21, 24:11, 23:30).

Crno-beli su bili potpuno ravnopravni tokom prvog poluvremena, ali je u trećoj četvrtini usledio veliki pad, kada je Lokomotiva povela sa 13 poena razlike.

Ipak, u poslednjih deset minuta Partizan se vraća u igru, stiže na samo poen zaostatka, ali je ipak poklekao u samom finišu meča.

Kinsi i Milosavljević su predvodili crno-bele sa 25, odnosno 23 poena, a Vesterman je upisao 13.

Poslednju proveru tokom boravka u Španiji ekipa Partizana imaće u utorak, kada će im rival biti ekipa Gran Kanarije.

Partizan: Milisavljević, Mićović, Bezbradica 8, Vesterman 13, Dalo 6, Milosavljević 23, Malešević, Musli 2, Šalić 8, Andrić, Kinsi 25.