Partizan ne blista, a ima +11! (TVITOVI)

subota 03.11.2018.
17:53

Crno-beli vode u Sremskoj Mitrovici ali je nakon prvih 20 minuta igre moglo da se vidi na delu ono što je novi trener Partizana govorio na jučerašnjoj promociji.

aba-liga.com/Mega Bemax/Ivica Veselinov

Košarkaši Partizana rešili su prvo poluvreme duela sa Megom Bemax u svoju korist (35:46) i tako pokazali reakciju na promenu trenera.

Serijom 11:0 na startu utakmice crno-beli su stigli do vođstva koje su uspešno branili tokom prvog poluvremena, ali su i dalje primetne manjkavosti u igri.

Jasno, dešava se upravo ono što je Andrea Trinkijeri govorio tokom jučerašnje promocije. Ništa ne biva preko noći, pa nema dileme da crno-bele čeka mnogo posla kako bi svoju igru doveli na željeni nivo.

Partizan je u prvom poluvremenu napravio veliki broj grešaka (10), a prednost koju ima donekle je rezultat dosta slabog izdanja Mege u prva dva kvartala.

Domaćin je napravio 11 grešaka, a pritom je imao samo dva pogotka iz 14 pokušaja za tri poena.

Sve ovo jasno je i navijačima Partizana čije opservacije možete pronaći u nastavku.