nedelja 08.09.2019.
18:38

Ubedljivo savladana ekipa koja će ove sezone igrati u Evrokupu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Košarkaši Partizana upisali su još jednu pobedu na turniru u Poljskoj pošto su savladali Arku iz Gdinje sa 100:67.

"Crno-beli" su nastavili pobednički niz na pripremnim utakmica i ostvarili još jednu ubedljivu pobedu protiv učesnika Evrokupa i ove sezone.

Primetno veća razlika bila je viđena tek sredinom druge četvrtine, da bi na poluvremenu ekipa Andree Trinkijerija imala čak 17 poena razlike u odnosu na Poljake.

Kako se utakmica bližila kraju Partizan je igrao sve bolje i uz pomoć sjajnog šuta za tri poena zasluženo ostvario trijumf.

Italijan je odmorio Artjoma Parahovskog na ovom meču, a nije igrao ni Markus Pejdž.

Nakon ovog turnira crno-belima sledi put u Kluž gde će se sastati sa domaćinom kojeg sa klupe predvodi Duško Vujošević. Pored njih, u Klužu će gostovati i turski Fenerbahče, te Mornar iz Bara.