Partizan gubi u Laktašima, navijači hvale Gagića i podršku sa tribina! (TVITOVI)

nedelja 14.01.2018.
17:48

Crno-beli očajno odigrali završnicu druge četvrtine duela u Laktašu. Igokea vodi na poluvremenu.

Beta/Igor Kupljenik/Bobo

Košarkaši Partizana odigrali su dobro uvodnih petnaest minuta utakmice u Laktašima, ali su u završnici poluvremena doživeli pad u igri zbog čega su na odmor otišli sa zaostatkom.

Zahvaljujući dobroj igri Đorđa Gagića crno-beli su prvom poluvremenu uspeli da stignu i do 9 poena prednosti ali na poluvremenu imaju 4 poena zaostatka.

Domaći su u samoj završnici druge četvrtine napravili seriju 14:0 i tako preuzeli kontrolnu nad rezultatom, a na poluvremenu vode 38:34.

Navijači Partizana apostrofiraju značaj Đorđa Gagića za igru crno-belih, a statistika potvrđuje da je centar Partizana najefikasniji u timu Nenada Čanka sa 8 poena (3/4 za dva).