Parni valjak ''samleo'' Hemofarm...

• 14. april 2012.

• 19:37

Košarkaši Partizana deklasirali su večeras u Pioniru ekipu Hemofarma, u prvoj utakmici sedmog kola Agroživ Superlige.

Posle poraza od Vojvodine u prošlom kolu, crno-beli su sav bes iskalili na ekipi Hemofarma, večeras u Pioniru.

Crno-beli su slavili više nego ubedljivo - 83:48, po četvrtinama 16:4, 25:14, 21:14, 21:16  i stigli do petog trijumfa u domaćem šampionatu.

Doskora smo duele Partizana sa Vrščanima nazivali derbijima, a večeras je već u prvoj četvrtini bilo jasno da se gostima ne piše dobro u duelu sa ekipom Vlade Jovanovića.

Rezultat prve deonice od 16:4 dovoljno govori o odnosu snaga u prvih deset minuta, ali i tokom celog meča.

Razlika se do kraja meča konstatnto povećavala, pa je bilo samo pitanje kojim će rezultatom Partizan slaviti večeras.

Na kraju, 83:48, ubedljiva pobeda crno-belih, kojoj je poenima najviše doprineo Lučić, upisavši 15, a Anđušić je postigao 12 poena. Kod Vrščana, jedini ''dvocifreni'' Lalović sa 12 poena.