On je ''Grobare'' doveo do DELIRIJUMA! Tresu se tribine!

subota 29.10.2016.
21:46

Fenomenalna atmosfera u Hali sportova ''Ranko Žeravica'' postala je još spektakularnija od sredine druge četvrtine, kada je započeo veliki preokret Partizana, uz seriju 22:2 u njihovu korist!

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

A za to je ponajviše zaslužan kapiten Partizana Novica Veličković, koji je pri ubedljivom vođstvu Budućnosti preuzeo odgovornost i rešio dva veoma bitna napada crno-belih.

Drugi je proslavio temperamentno, kako on to ume, pozivajući navijače Partizana da još glasnije navijaju što su oni i učinili.

Krenula je nevertovatna ''grmljavina'' sa tribina, koja je očigledno zbunila i poremetila ritam igre gostiju.

Partizan je uhvatio ''zalet'', Robinson je pogodio trojku, razigrao se i Hečer i u finišu prvog poluvremena Partizan je poveo sa 35:29, a do kraja druge deonice Popović je sa linije penala smanjio na 35:30, a onda, sa zvukom sirene, Adin Vrabac postavlja konačan rezultat prvog poluvremena - 37:30!

A Budućnost je početkom drugog kvartala vodila sa 27:13, posle trojke ''iz ćoška'' Suada Šehovića...

U tim trenucima, brojni navijači Partizana su počeli da sumnjaju u svoje ljubimce, ali kao što možete da vidite iz njihovih komentara, Novica Veličković im je ekspresno vratio veru u ovaj Džikićev tim.