sreda 03.10.2018.
16:54

Bavarci su slavili i u drugom kolu nemačke Bundeslige.

Beta/BranislavBožić/Mo

Prvi meč u svom "Audi Domu" košarkaši Bajerna rešili su u svoju korist rezultatom 79:66, protivnik je bio košarkaški klub Rasta iz Fehta.

Stekli su Radonjićevi izabranici osam poena prednosti u prvoj četvrtini, do odlaska na veliki odmor imali su 14 poena viška.

U trećem kvartalu su uspeli da zadrže prednost, gosti su u poslednjoj deonici prišli na samo tri poena minusa, ali je onda velikom serijom (10-0) Bajern priveo meč kraju i upisao novi trijumf.

Istakao se Danilo Bartel sa 23 poena i sedam skokova, pratili su ga Buker sa 15 poena (7sk) i Lo sa 10 postignutih poena.

Stefan Jović je dodao osam poena, šest asistencija, četiri ukradene lopte i tri skoka, Vladimir Lučić je meč završio sa sedam poena i osam skokova, dok je Nemanja Dangubić za 14 minuta ubeležio pet poena i po jednu uhvaćenu i ukradenu loptu.

U poraženom sastavu 12 poena Holinsa, 11 Janga, dok je 10 dodao Brej.

Bajern je danas ozvaničio još jedno veliko pojačanje, više OVDE.