nedelja 03.11.2019.
13:49

Četvrti poraz u pet odigranih kola, nije neočekivan, ali veoma je ubedljiv...

Mega Bemax/Ivica Veselinov

Današnji program u petom kolu ABA lige počeo je utakmicom između Mega Bemaksa i Budućnosti u Hali sportova ''Ranko Žeravica'' na Novom Beogradu.

Gosti iz Podgorice naneli su veoma težak poraz ekipi Dejana Milojevića, rezultatom 94:57.

Mega je od početka sezone neprepoznatljiva, igra mnogo slabije nego prethodnih godina, kada je takođe imala mladu ekipu. Nije pomogao ni nedavni povratak Nenada Miljenovića, pa će trener Milojević imati mnogo problema da podigne svoj tim sa začelja tabele.

Rezultat dovoljno govori o Meginoj igri danas, bilo je na poluvremenu 46:25 za goste, uz samo četiri postignuta poena Milojevićevog tima u drugoj četvrtini.

Šehović je sa 12 poena bio najefikasniji u pobedničkoj ekipi, 11 je upisao Bamford, a po 10 Ilić i Ivanović.

U Megi nešto bolji od ostalih Simonović sa 15 i Macura sa 13 poena.