četvrtak 04.02.2016.
11:47

Radi se o najbržem tripl-dabl u istoriji NBA lige.

BETA/AP Photo/Sue Ogrocki

Prosto neverovatno kako je igrao Rasel Vestbruk u meču protiv Orlanda. Pokazao je da je zajedno sa Durantom možda i najbolji napadački tandem u NBA ligi, a danas je zabeležio novi tripl-dabl u karijeri.

Utakmicu je završio sa 24 poena, 19 skokova i 14 asistencija.

Ipak, on je stigao do tripl-dabla već na 9 minuta do kraja 3. četvrtine, a do tada je igrao samo 22 minuta. U tom trenutku je imao 16 poena, 10 skokova i 12 asistencija.

Ponovo je bio blizu velikog rekorda koji je postavio Džim Taker 1955. godine. On je stigao do tripl-dabla za samo 17 minuta.

Na drugom mestu je Vestbruk sa 20:17, treći je današnji učinak ovog košarkaša (21:55).