utorak 08.05.2018.
19:52

Pobednički niz u šampionatu Turske ekipa Fenerbahčea nastavila i večeras.

Epa/Erdem Sahin

U Turskoj Superligi na programu su utakmice 29. kola, a vodeći Fenerbahče ostvario je i 26. pobedu.

Ekipa Željka Obradovića danas je kao gost savladala Sakariju sa 83:79 i dodatno se učvrstila na prvoj poziciji na tabeli.

Konačan rezultat ne daje pravu sliku dešavanja na terenu, s obzirom da je Fenerbahče već tokom treće četvrtine praktično završio sav posao i posle 30 minuta igre vodio je sa 67:50.

U poslednjoj deonici gosti su dozvolili ekipi Sakarije da značajno smanji tu razliku, ali ne i da dođe do preokreta.

Najefikasniji u Fenerbahčeu bio je Tompson sa 17 poena, Ali Munamed je upisao 14, Datome 11, a Vonamejker 10 poena. Od naših reprezentativaca, u strelce se upisao Marko Gudurić, koji je meč završio sa dva postignuta poena.