Navijači su ljuti na njega, imao je indeks -7!

četvrtak 10.11.2016.
19:00

Crvena zvezda je večeras u neizvesnoj završnici izgubila od Uniksa sa 65:62, iako je na pet minuta pred kraj imala +9.

Sportske.net/ALTAIStudio/Nikola Krstić

Ekipa Dejana Radonjića večeras je mogla da izjednači skor u Evroligi na 3 pobede i 3 poraza, a umesto toga kući se vraćaju sa 4. porazom u najelitnijem takmičenju u Evropi.

Na pet minuta do kraja Crvena zvezda je imala +9 kada je Simonović pogodio trojku o tablu, ali je Kit Lengford uspeo da neverovatnom serijom dobije utakmicu za Uniks.

Jedan od tragičara današnje utakmice jeste i Čarls Dženkins. Iako je odigrao sjajnu utakmicu protiv Partizana, danas nije bio na svom nivou, dovoljno o tome vam govori i podatak da je imao indeks -7.

Šut za 2 mu je bio 2/8, 3 puta je bio izblokiran, a napravio je i 4 lične greške i imao jednu izgubljenu loptu.

U poslednjoj deonici je zabeležio ta četiri poena, ali je i promašio šut za pobedu nakon klizanja i odugovlačenja Nejta Voltersa, koji je po mnogima veći tragičar, iako je odigrao najbolju utakmicu otkako je u Zvezdi.

Kakvo je vaše mišljenje o današnjem meču Čarlsa Dženkinsa?