Navijači presrećni zbog promena - Ovi košarkaši će imati daleko veću minutažu kod Čanka!

subota 16.12.2017.
20:55

Nenad Čanak je uveo neke promene u igru Partizana što se videlo danas protiv Makedonaca.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Partizan je danas demonstrirao silu, uspeo je da slavi protiv MZT-a iz Skoplja sa 112:94, igrao odlično prvo poluvreme u kom je postigao 69 poena.

Navijači Partizana su zadovoljni debijem Nenada Čanka, stručnjaka koji je seo na mesto koje je do sada upražnjavao Miroslav Nikolić.

Navode da je psihološki pokrenuo ekipu, da će se pojedini igrači naigrati kod njega u timu, poput Aranitovića koji je danas blistao u prvom poluvremenu sa 17 postignutih poena i šutom za tri poena 5/5.

Evo utisaka navijača nakon utakmice.

4 Komentara

ariton
Monday, 18.12.2017
10:20

Nije loše ali treba još mnogo mnogo rada pogotovo u odbrani.Što se tiče Andrica mislim da nema onu stvar da bi postao pravi kosarkas.

Čerek Republika Srps
Sunday, 17.12.2017
12:41

Partizan u ovoj situaciji treba da s oslanja na Sanija,Pecarskog,i ostale mlade igrace. Brojke Andrica neka vas ne zanose,on zabija samo MZTu i sl ekipama na 10-15 razlike. Prevedeno,decko je suter a nista ne moze da pogodi jer nema m.. petlju.

gmarkovic
00:16

Opet ovi krecu sa NBA I GSW...:-):-)ova ekipa je tuga u odbrani ko god da bio trener..

Old_school
Saturday, 16.12.2017
22:36

Daleko je ovo od ozbiljne kosarke, ali i od ozbiljnog protivnika. Opet za malo primljena stotka. Na tome treba da se radi, jer kd dodje iole ozbiljniji protivnik, sve stane. Nadam se da Canak nece Mutine greske ponavljati. Gleda mi se dobar derbi.