Navijači Partizana optimisti, "ekipa zaslužuje punu halu u subotu"! (TVITOVI)

sreda 03.10.2018.
22:49

Poraz u Trentu nije pokolebao navijače Partizana, veruju da je ekipa na dobrom putu da ove sezone uradi velike stvari.

Beta/Branislav Božić/Ds

Košarkaši Partizana poraženi su u na startu Evrokupa od Trenta (82:73) iako su u prvom poluvremenu nagovestili da mogu do novog "brejka".

Pad u završnici prvog i nešto slabija igre tokom drugog poluvremana koštali su crno-bele boljeg rezultata, ali navijači nisu zabrinuti.

Većina u igri mladog tima vidi neophodnu borbenost ali i potencijal za velika dela u nastavku sezone.

Narednu utakmicu crno-beli igraju na svom terenu protiv Petrol Olimpije u ABA ligi pa otuda i pozivnica da se ispune tribine i podrži ekipa.