Najefikasniji dobio najviše kritika, navijači imaju predlog za Trinkijerija! (TVITOVI)

sreda 14.11.2018.
20:04

Veliki broj negativnih kritika usmereno je na račun jednog igrača crno-belih posle poraza u Sankt Peterburgu.

aba-liga.com/Partizan NIS

Nakon tri vezane pobede od dolaska Andree Trinkijerija ekipa Partizana doživela je večeras i prvi poraz.

Crno-beli su u okviru 7. kola Evrokupa poraženi od Zenita (75:71) i nema dileme da će imati mnogo problema da se domognu Top 16 faze ovog evropskog takmičenja.

Posle dobrog poluvremena ekipa je očajno odigrala treću četvrtinu pa na kraju ni serija u završnici susreta nije pomogla crno-belima da se vrate u život i izbegnu poraz.

Navijači su razočarani, većina negativnih kritika usmerena je ka Vanji Marinkoviću koji je večeras bio najefikasniji u redovima poraženog tima ali uz jako loše procente šuta (2/7 za dva, 2/5 za tri) i sa 5 napravljenih grešaka.