Marinković rešeta koš Mege, a znate li po čemu Partizan liči na NBA tim? (TVITOVI)

subota 11.11.2017.
19:44

Partizan vodi posle prvog poluvremena, Marinković blistao u drugoj četvrtini.

Beta/Branislav Božić/Mo

Počelo je vođstvom Mege posle maltene dve sekunde igre, a strelac tog pogotka Dilan Enis nastavio je tokom prve četvrtine da nemimosrdno rešeta koš Partizana, pa je već u prvih deset minuta stigao do dvocifrenog učinka od 11 postignutih poena (4/4 za dva).

Na drugoj strani, Najdžel Vilijams-Gos je bio u svom elementu, a zapaženu rolu tokom prve deonice imao je i Strahinja Gavrilović.

Drugu četvrtinu obeležile su trojke Vanje Marinkovića (4/5 u tim trenucima), a sve više problema odbrani Mege pravio je i kapiten Partizana Novica Veličković.

Imao je Partizan prednost od pet-šest poena razlike, a na poluvreme se otišlo rezultatom 51-44.

Vanja Marinković ubedljivo najefikasniji na terenu sa 17 postignutih poena posle prvog poluvremena. Na drugoj strani, Enis je ostao na pomenutih 11.