Loše nakon 20 minuta - Delije znaju ko je spas (TVITOVI)

petak 10.11.2017.
21:30

Jako slabo poluvreme Crvene zvezde u Malagi.

Beta/Branislav Božić/Ds

Izabranici Dušana Alimpijevića su odigrali loše obe četvrtine, pa Unikaha nakon prvih 20 minuta vodi sa 45:31.

Već na startu Crvenu zvezdu nije služio šut, a odbrana nije bila na najvišem nivou. Počelo je serijom domaćih od 7:0, Sasu Salin je sipao za tri poena, pogodio je čak 4 iz 4 pokušaja u prvoj četvrtini pa je ubrzo bilo i +16 - 20:4.

Ipak, sa dve trojke ekipa Crvene zvezde nekako uspeva da smanji rezultat i da ga dovede na razumnu razliku nakon trojki Jovanovića i Feldina.

U nastavku domaći nakon serije Nedovića od 5:0 dolaze do +18, 32:14, a kada je isti igrač postigao novu trojku bilo je i +19. Na drugoj strani je Dragan Milosavljević zakucao za 39:18, Crvena zvezda je tonula lagano ka porazu već u prvom poluvremenu.

Unikaha je održavala prednost najviše zahvaljujući Draganu Milosavljeviću koji je postigao 12 poena u prvom poluvremenu, ali je posustala u samom kraju druge deonice što su iskoristili košarkaši Crvene zvezde koji preko Bjelice i Ročestija stižu do razumnije razlike.

Evo nekih tvitova nakon prvih 20 minuta.