Limož vodi, podeljena mišljenja ''Grobara'' - Lepršava ili ''divlja'' igra Partizana?

21:15

Poluvreme u Limožu, domaćin vodi, ali oslabljeni crno-beli se dobro drže.

aba-liga.com/Mornar/Media Pro

Posle prvog poluvremena, rezultat je 47:41 u Limožu, u korist domaćeg tima.

Limož je većim tokom prvog poluvremena imao blagu rezultatsku prednost, maksimalno ''plus sedam'' sredinom drugog kvartala (33-26), ali im je ekipa Miroslava Nikolića konstantno ''disala za vratom''.

Poenima Strahinje Gavrilovića crno-beli na ulasku u finiš prvog poluvremena stižu do izjednačenja (39:39), a u odsustvu kapitena Veličkovića i Samarda Samjuelsa, Partizan su tokom prvih 20 minuta poenterski predvodili Patrik Miler i Najdžel Vilijams-Gos.

Na drugoj strani, crno-belima najviše problema prave Žaite (12) i Boutil sa 10 poena.

Navijači Partizana oglašavali su se tokom prvog poluvremena, ima i zadovoljstva i kritika. U prilogu su neki od njihovih komentara.