Kalina i Bogdan osetili ''grmljavinu''!

• 10. oktobar 2015.

• 12:20

Fenerbahče doživeo ubedljiv poraz u nastavku američke turneje. Oklahoma prejaka za ekipu Željka Obradovića.

Posle trijumfra nad Briklin Netsima pre par dana, Fenerbahče se znatno lošije proveo u duelu sa ekipom Oklahoma Tandera.

NBA ligaš je slavio veoma ubedljivo, rezultatom 111-81, a pitanje pobednika je praktično bilo rešeno već posle prve dve četvrtine, kada je domaćin stekao dvadesetak poena prednosti.

Dion Vejters sa 19 i Rasel Vestbruk sa 16 poena bili su najefikasniji u pobedničkoj ekipi, a odličan je bio i  Kevin Durant sa 13 poena, uz četiri skoka i pet asistencija.

U Fenerbahčeu najefikasniji Čeh Jan Veseli, a što se tiče naših reprezentativaca, Nikola Kalinić je odigrao 26 minuta, upisao 10 poena, pet skokova i po jednu asistenciju i ukradenu loptu, a Bogdan Bogdanović je za 29 minuta upisao pet poena, pet skokova i četiri asistencije.