Kako su Feldin i Lesor promašili pobedu u "Morači"

petak 13.04.2018.
22:07

Košarkaši Crvene zvezde mts doživeli su poraz u trećem susretu finalne serije ABA lige, Budućnost ima meč loptu.

EPA-EFE/Juan Miguel Perez Ramos

Puleni Dušana Alimpijevića nisu uspeli igru iz prvog poluvremena da prenesu u drugo, Budućnost je uspela da napravi preokret, pogodili su pregršt slobodnih bacanja, a je utakmica u drugih 20 minuta bila u konstantnom egalu.

Smenjivale su se ekipe u vođstvu, a Zvezda je imala napad za pobedu.

Poveo ga je Ročesti, nakon bloka Lesora poslao je dobar pas ka Feldinu, koji je bio gotovo sam na šutu za tri, lopta nije ušla u koš, a onda je Matijas Lesor pokupio ofanzivan skok, bio je Francuz sam pod košem domaćina, ali je nekako promašio, košarkaši Budućnosti potom hvataju loptu i sve je bilo gotovo u Podgorici.

U nastavku pogledajte kako je tekao taj poslednji napada Zvezde, od 6:30 na snimku u prilogu.