"Kad ON igra, igra i Zvezda!" (TVITOVI)

petak 02.03.2018.
19:51

Prilično izjednačena utakmica u hali "Aleksandar Nikolić" posle prvih 20 minuta igre. Zvezdini navijači revoltirani načinom na koji arbitri dele pravdu.

Beta/Branislav Božić/Ev

Slaba poseta i ne tako dobra košarka u hali "Aleksandar Nikolić" večeras.

Nakon dvadeset minuta igre košarkaši Crvene zvezde mt:s vode rezultatom 40:37. Dobro izdanje Tejlora Ročestija i dobra igra u odbrani za sada prave razliku.

Unikaha večeras igra bez najboljeg igrača Nemanje Nedovića, dok domaćin ne može da računa na Nemanju Dangubića, a i oporavljeni Pero Antić ima smanjenu minutažu.

Najjači utisak posle prvog poluvremena jeste sudijski kriterijum koji se nikako ne sviđa pristalicama Crvene zvezde mt:s.

Što se same igre tiče, Zvezdu je u prvom poluvremenu pokretao Tejlor Ročesti koji je ubacio 13 poena (3/4 za tri) i zabeležio 3 asistencije.

Na drugoj strani najefikasniji Dragan Milosavljević koji je postigao 8 poena i ostvario 2 skoka u dobro poznatoj dvorani.