Kad je Vrabac zakucao, izgledalo je da je sve gotovo, ali...

nedelja 10.01.2016.
21:07

Velika nesigurnost koju u poslednje vreme, u završnicama utakmica, pokazuju košarkaši Partizana, izbila je i večeras na površnicu, ali srećom po crno-bele, bez većih posledica.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Ne može se košarkašima Partizana zameriti na borbenosti i želji za pobedom, ali kada dođe poslednja četvrtina, kao da se u njih uvuče veliki strah koji ih potpuno sputa i protivnika vrati u igru.

Kada je, na dva i po minuta pre kraja treće deonice, Vilson asistirao Vrapcu koji zakucava za 69-53, izgledalo je da Cibona neće moći da se vrati u igru.

Međutim, umesto da dotuku rivala, crno-beli su od gotovog napravili veresiju i usledila je dramatična završnica, a kako je ona izgledala, pogledajte u drugom prilogu.