10:06

Centar Denver Nagetsa govorio je za medije nakon osme pobede ekipe iz Kolorada.bede ekipe iz Kolorada.

AP Photo/Jack Dempsey

Muči se Denver od starta sezone, ali se pobede nižu.

Sada su posle preokreta savladali umorne Bruklin Netse sa 101:93, Jokić je ponovo bio najbolji sa 18 poena i 10 skokova.

Ipak, popularni "Džoker" je nakon susreta istakao da su za pobedu ponajviše zaslužni igrači sa klupe.

"Momci sa klupe su odigrali odlično drugo poluvreme, oni su nam doneli pobedu. U drugom delu utakmice energija je bila na višem nivou, možda smo ih iznenadili. Bolje smo ih pokrivali. Dodavali smo loptu, igrali smo jedni za druge", izjavio je najbolji centar sveta.

Nahvalio je i Milsapa, koji je imao isti poenterski učinak kao on.

"Milsap igra kao da mu je 21 godina, a ne 77", dodao je u šali Jokić.

Denver je treći na zapadu sa skorom 8-3, utisak je da su daleko od prepoznatljive forme, videćemo kako će stvari izgledati u nastavku sezone.

Sledeći protivnik su im Memfis Grizlisi, kojima gostuju 17. novembra, pa će Jokić imati priliku da se sretne i sa zemljakom Markom Gudurićem, koji igra sve bolje u poslednje vreme.