ponedeljak 17.06.2019.
19:48

Čekamo rasplet...

KK crvena zvezda/Dragoslav Žarković

Crvena zvezda je sa dve brze trojke povela sa 6:0 u uvodnim muinutima meča, a Partizan je odgovorio sa nekoliko vezanih poena centra Đorđa Gagića i uhvatio rezultatski priključak.

Kako je meč odmicao, Partizan je igrao sve bolje, a na ulasku u završni deo prve četvrtine crno-beli prave seriju od 7:0, za vođstvo od 18:11.

Ta razlika je ostala na snazi do kraja prvog kvartala koji je završen rezultatom 23:16 za Partizan.

Početkom drugog crno-beli prave još jednu značajniju seriju od 11:2 i stiču najubedljivije vođstvo od početka meča - 36:22.

Filip Čović tu seriju prekida svojom trojkom, onda još jednu pogađa i Rivers i za tili čas je prednost domaćina prepolovljena.

Ipak, Partizan ne dozvoljava da se crveno-beli još više približe i na poluvreme crno-beli odlaze sa viškom od osam poena - 42:34.

Treća četvrtina donela je drugačiju sliku na terenu, Zvezda je uhvatila priključak, izjednačila, a na početku četvrte, pri rezultatu 56:55 za Partizan, došlo je do udara groma, hala je počela da prokišnjava, osvetljenje u hali je oslabljeno i meč je do daljnjeg prekinut.

Pola sata je trajao prekid i utakmica je ipak nastavljena...