subota 07.10.2017.
19:50

Partizan je vodio i sa 14 poena prednosti protiv FMP-a, ali se sve to lako istopilo.

aba-liga.com/Mornar/Media Pro

Nakon prvih 20 minuta Partizan vodi protiv FMP-a sa 45:43 uz 13 poena Vanje Marinkovića i 10 poena Patrika Milera. Na drugoj strani najbolji je Čović sa 14.

Đoko Šalić je sjajno počeo utakmicu za Partizan sa 5 poena, nastavio je Vanja Marinković i njih dvojica su nosili igru crno-belih protiv FMP-a u prvih nekoliko minuta.

Poveo je Partizan sa 11:4 nakon trojke Marinkovića, da bi nakon još jedne njegove trojke bilo i 17:7.

Kada je Vilijam Gos uspeo da pogodi za 24:10 mogli smo da konstatujemo da je ovo najbolja četvrtina Partizana od starta sezone.

Ipak, gosti su uspeli da se pomuče i da se vrate, koliko-toliko u meč, pa je prva četvrtina završetna rezultatom 28:20.

U nastavku bolji FMP, Uskoković je bio odličan, a nakon dvojke Čovića gosti stižu na -2.

Gos i Miler su preuzeli palicu u Partizanu, držali su prednost, ali su gosti nakon trojke Čovića stigli do 40:39.