22:13

Košarkaši FMP-a slavili su u osmom kolu Superlige Srbije.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

"Panteri" su nadigrali Vojvodinu rezultatom 77-81.

FMP je dobio prvi kvartal sa 14-21, a do poluvremena su uspeli da povećaju prednost za pola koša.

U trećoj deonici se ipak domaćin vraća, pa uspeva i da poravna rezultat pred poslednjih 10 minuta.

Tesno je bilo do kraja, ali su košarkaši FMP-a uspeli da steknu prednost u završnici, pa su na kraju i slavili.

Pobednički sastav je predvodio Nemanja Nenadić sa 17 poena i sedam skokova, pratili su ga Pot sa 15 i Odžo sa 13 poena, dok je dvocifren sa 10 bio i Bursać.

U ekipi Vojvodine 17 poena Janjića, 16 je dodao Silađi, 11 Prica, dok je 10 dodao Krsto Bjelica.