Dvostruki NBA šampion spreman za ''veliku utakmicu'' protiv Partizana

16:51
Izvor: Sportske.net, vijesti.me

Ovaj momak biće najveća opasnost po koš Partizana.

aba-liga.com/Budućnost VOLI

To je Noris Kol nagovestio i pre par dana protiv Himkija u Evroligi, kada je u porazu Budućnosti rezultatom 98-90 upisao 20 poena, uz 11 asistencija.

Košarkaša koji je osvojio dva NBA šampionska prstena sa Majamijem 2012. i 2013. godine sutra od 19 časova moći će da na delu vidi i beogradska publika, konkretno navijači Partizana, s obzirom da će crno-beli dočekati Podgoričane u derbiju 19. kola ABA lige.

Dan pre ovog meča Kol poručuje da su on i njegovi saigrači spremni za važan dvoboj u beogradskom ''Pioniru''.

''Velika utakmica, bićemo spremni. Cilj nam je da osvojimo ABA ligu i ovo je nova šansa za nas. Moramo da podesimo misli, da igramo jako, da uhvatimo skokove i igramo kako bi trebalo. Ako bude tako, daćemo sebi dobru šansu da pobedimo'', izjavio je Kol, a prenose ''Vijesti''.