subota 11.02.2017.
20:36

Ekipa Budućnosti je slavila protiv Karpoša sa veoma ubedljivih 95:61.

euroleague.net

Mnogi će reći, meč je rešen već u prvoj četvrtini kada je ekipa Budućnosti napravila čak 20 poena prednosti u odnosu na svog protivnika.

Prva deonica završena je prednošću Budućnosti od 35:15, ali se tu nisu zaustavili košarkaši iz Podgorice.

Karpoš nije imao šta da traži danas, prednost je rasla iz minuta u minut, a na poluvremenu je pisalo na semaforu 58:33.

Odrađivanje posla do samog kraja, pobeda Budućnosti nije smela da dođe u pitanje, a za kraj Gordić je pogodio trojku za najveću prednost Budućnosti od +34.

Ekipi Budućnosti ostaje da se nada porazu Partizana sutra u Zagrebu od Cedevite, jer ukoliko se to desi, imaće isti broj bodova i ostaće na drugom mestu na tabeli zbog boljeg međusobnog susreta.

Ekipi Budućnosti je do kraja regularnog dela sezone ostalo da odigra još 4 meča.

Rejnolds je danas bio najbolji sa 18 poena, 14 su upisali Klasen i Gordić. Na drugoj strani Labović je imao 16 poena, Peri 15, Trajkovski 14.