"Delije" jasne nakon poraza, ove promene Zvezda mora da napravi! (TVITOVI)

četvrtak 07.11.2019.
21:00

Peti poraz za košarkaše Crvene zvezde u Evroligi ove sezone.

BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO

Košarkaši Crvene zvezde doživeli su poraz pred svojim navijačima u "Štark Areni" od ekipe madridskog Reala, rezultatom 60:75.

Presudila je poslednja četvrtina, u kojoj su domaći igrači ubacili samo dva poena iz igre, dok se Real pritom raspucao i pogodio sedam trojki, te je došao do, čini se, previsokog trijumfa.

Dobro su se držali "crveno-beli" u prvih 30 minuta, posebno je dobra bila treća četvrtina, u kojoj su došli i do preokreta i tri poena prednosti pred odlazak na poslednji odmor, ali je Real poslednji kvartal otvorio sa četiri trojke i serijom 12:0, pa je ubrzo sve postalo jasno.

Navijači su nezadovoljni, traže trenera i novog organizatora igre.