15:32
Izvor: Sportske.net, blic.rs

Mornar je sinoć odličpno odigrao protiv crno-belih, ali centru Barana je nešto pokvarilo utisak...

aba-liga.com/Petrol Olimpija/Ales Fevzer

Ekipa Mornara upisala je sinoć prvu pobedu u ABA ligi ove sezone, savladali su Partizan sa 97:94, a jedan od najboljih u pobedničkoj ekipi bio je centar Uroš Luković.

Ipak, bez obzira na trijumf, posle utakmice nije bio potpuno zadovoljan, zbog loše igre tokom poslednje četvrtine, kada je Partizan uhvatio rezultatski priključak i umalo došao do velikog preokreta.

''Teška utakmica. Imali smo 15 razlike i na kraju smo četvrtu četvrtinu odigrali katastrofa. Loše u odbrani, u napadu smo se mučili, a onda smo uspeli ipak da dođemo do pobede u poslednje dve sekunde'', izjavio je Luković, a prenosi ''Blic''.

Kao i Partizan, i Barane očekuje težak ritam mečeva u narednom periodu, što u ABA ligi, što u Evrokupu.

''U sredu igramo u Evrokupu protiv Unikahe, pa putujemo u Zadar, pa onda idemo u Frankfurt, sedam dana nećemo biti kući'', podseća Luković.