Čarke u Železniku - Novica u klinču sa igračem FMP-a!

ponedeljak 30.05.2016.
21:36

Završnicu prve četvrtine revanš susreta polufinala plej-ofa Superlige između FMP-a i Partizana obeležio je sukob Novice Veličkovića i Aleksandra Bursaća.

Screenshot: YouTube

Revanš susret polufinala plej-ofa Superlige Srbije između FMP-a i Partizana imao je uvertiru u vidu saopštenja kojima su se danas oglašavali predstavnici dva kluba, a prve varnice na parketu viđene su u završnici prve četvrtine.

Krilni centar Partizana Novica Veličković i krilni košarkaš FMP-a Aleksandar Bursać našli su se u klinču prilikom izvođenja slobodnog bacanja, a potom su nastavili verbalni rat.

Sudija Milija Vojinović umešao se u sukob i prekinuo ga dodelivši Veličkoviću i Bursaću obostranu tehničku grešku.

Partizan je prvu četvrtinu dobio rezultatom 20:19, a podsećamo da prednost u seriji imaju crno-beli koji su dobili prvu utakmicu u "Pioniru".