Bogdan i Bjelica - Trojke koje su dotukle Špance!

subota 05.09.2015.
20:17

Nadali su se Španci preoketu u finišu, pošto su zahvaljujući Gasolu prišli na 71-70, ali onda, za tili čas, razlika u korist Srbije je vrtoglavo porasla. Španci gotovo da nisu znali šta ih je snašlo.

fiba
fiba

Naime, na minut i po pre kraja meča, Španija je smanjila na 71-70, da bi najpre Nemanja Bjelica pogodio za tri poena, onda je naš tim odigrao odličnu odbranu, posle koje je i Bogdan Bogdanović podsetio na one nezaboravne projektile sa Svetskog prvenstva - još jedna trojka, za vođstvo od 77-70, što je za ''Furiju'' bilo nedostižno.

Pogledajte trenutke odluke u večerašnjem meču, ovako su nokautirani Španci!